Forum Mieszkańców Jaktorowa - Zmieniamy Jaktorów Na Lepsze  Strona Główna
FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj       

Poprzedni temat «» Następny temat
Włamania na terenie Jaktorowa i okolic
Autor Wiadomość
Działkowicz 

Wysłany: 2015-08-01, 22:28   Włamania na terenie Jaktorowa i okolic

Witam, Państwa

Chciałbym poruszyć temat włamań na terenie Jaktorowa i okolic. Czy tego typu rzeczy są nagmine i jak sobie z tym radzić. Chciałbym się zorientować jak to jest ponieważ w ubiegły czwartek miałem włamanie do garażu na działce. Działka położona na Chyliczkach przy ul. Władysława Jagiełły. Niestety złodziej za dużo się nie nachłapał jedynie narobił dużo szkód. :cry: Oczywiścei zgłosiłem sprawę na policję ale nie sądzę żeby kogoś znaleźli :cry: . Prosze o wasze opinie . Z góry dziękuję za pomoc.

ptr2

Wysłany: 2015-08-02, 15:10   Re: Włamania na terenie Jaktorowa i okolic

Działkowicz napisał/a:
Witam, Państwa

Chciałbym poruszyć temat włamań na terenie Jaktorowa i okolic. Czy tego typu rzeczy są nagmine i jak sobie z tym radzić. Chciałbym się zorientować jak to jest ponieważ w ubiegły czwartek miałem włamanie do garażu na działce. Działka położona na Chyliczkach przy ul. Władysława Jagiełły. Niestety złodziej za dużo się nie nachłapał jedynie narobił dużo szkód. :cry: Oczywiścei zgłosiłem sprawę na policję ale nie sądzę żeby kogoś znaleźli :cry: . Prosze o wasze opinie . Z góry dziękuję za pomoc.

Niestety jeśli działka jest niezamieszkała to sytuacja jest typowa. Możesz albo nic nie trzymać w garażu albo podpisać umowę z Agencją Ochrony.

Odpowiedz do tematu