Strona Główna
FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj       

Poprzedni temat «» Następny temat
podstawówka w Jaktorowie
Autor Wiadomość
ptr2

Wysłany: 2011-09-06, 16:07   

ye2bnik napisał/a:

Tak. O innych kandydatach nie słyszałem.

Czyli jest tylko jeden kandydat ?

maam

Wysłany: 2011-09-06, 20:24   

Z tego, co wiem, jest 3 kandydatów: odwołany p. Zbrzeżny, p. Murzyn i pani, która startowała w ubiegłym roku ale przegrała.

annamaria 
anna

Wysłany: 2011-09-06, 21:19   

Ale uparta kobieta, pcha się tam, gdzie jej nie wybrali...fajna będzie ta współpraca z gminą.

ptr2

Wysłany: 2011-09-06, 23:07   

annamaria napisał/a:
Ale uparta kobieta, pcha się tam, gdzie jej nie wybrali...fajna będzie ta współpraca z gminą.

No chyba kiedyś ją wybrali bo przecież była dyrektorem szkoły.
Ja mam nadzieję, że wygra "czarny koń" ;-)
Niestety na tym wszystkim cierpi szkoła i przedszkole. Rok szkolny się zaczął i nikt nie wie na czym stoi ....

ye2bnik 

Wysłany: 2011-09-07, 13:55   

ptr2 napisał/a:
annamaria napisał/a:

No chyba kiedyś ją wybrali bo przecież była dyrektorem szkoły.
Ja mam nadzieję, że wygra "czarny koń" ;-)
Niestety na tym wszystkim cierpi szkoła i przedszkole. Rok szkolny się zaczął i nikt nie wie na czym stoi ....

A kto ma być tym czarnym koniem?
Do mnie nie dotarły wieści, że ta pani ponownie startuje, ale w sumie byłoby to logiczne.

A szkoła jednak jakoś działa, w końcu przedszkole, podstawówka i gimnazjum mają wicedyrektorów. SP nawet dwóch.

ptr2

Wysłany: 2011-09-07, 17:21   

ye2bnik napisał/a:

No myślałem że p.Murzyn ....

ye2bnik napisał/a:

Do mnie nie dotarły wieści, że ta pani ponownie startuje, ale w sumie byłoby to logiczne.

Może i logiczne ale bez sensu. Co prawda dobrze wypowiadałem się o poprzedniej Pani Dyrektor ale jeśli sytuacja jest tak że nie jest ona popierana już przez nikogo to chyba nie ma sensu żeby wracała.

ye2bnik napisał/a:

A szkoła jednak jakoś działa, w końcu przedszkole, podstawówka i gimnazjum mają wicedyrektorów. SP nawet dwóch.

A kto będzie dzieciom książki czytał ?
A tak na poważnie to nie chodzi o to aby szkoła funkcjonowała ale żeby się rozwijała.
Szkoła jest nowa a miejsca brak. Dzieci muszą się uczyć na dwie zmiany. O budowie gimnazjum nic nie słychać. W przedszkolu wczoraj było zebranie i nikt o niczym nie ma pojęcia. Ciekawe czy wszystkie umowy podpisane przez dyrektora są ważne skoro wybór był nieważny.

annamaria 
anna

Wysłany: 2011-09-07, 21:54   

1.Mowili,że umowy są ważne, ale tutaj na zebraniu w przedszkolu powinien być wójt, a ma w nosie te problemy, a wie na pewno, że rodzice mają wiele pytań.

2. Slyszalam dziś w tv., że takie problemy jak my z oplatami za przedszkole mają inne gminy , a sprawa ma trafić do trybunalu, bo ustawa o oplatach jest typowana jako "niewypał".Gminy tylko zarabiaja na dzieciach.

maam

Wysłany: 2011-09-07, 22:02   

ptr2 napisał/a:
ye2bnik napisał/a:

No myślałem że p.Murzyn ....

Ale co, na zasadzie p. Murzyn - czarny koń? :lol:

ptr2 napisał/a:
ye2bnik napisał/a:

Może i logiczne ale bez sensu. Co prawda dobrze wypowiadałem się o poprzedniej Pani Dyrektor

A kto mówi, że trzecią kandydatką jest była pani dyrektor? Jest to pani, która przegrała w ubiegłorocznym konkursie ale czy ktoś wie, że to pani Adamaszek??

annamaria 
anna

Wysłany: 2011-09-07, 22:16   

http://www.tvn24.pl/-1,17...,wiadomosc.html
POLECAM

ye2bnik 

Wysłany: 2011-09-08, 09:10   

Wszystkie zarządzenia dyrektora z ubiegłego roku są ważne. Ich unieważnienie wywołałoby straszny bałagan, bo to przecież setki podpisanych świadectw, arkuszy ocen, umów, etc...

ptr2

Wysłany: 2011-09-08, 09:30   

ye2bnik napisał/a:
Wszystkie zarządzenia dyrektora z ubiegłego roku są ważne. Ich unieważnienie wywołałoby straszny bałagan, bo to przecież setki podpisanych świadectw, arkuszy ocen, umów, etc...

Czy są ważne to się może okazać dopiero jeśli ktoś je zaskarży. Mam nadzieję że tak się nie stanie. Nie wiem dlaczego powtarzają konkurs bo wielką tajemnicę z tego robią i różne plotki na ten temat są. Jeśli jednak unieważnili wybór dyrektora bo w zeszłym roku nie spełniał wymogów to nie wyobrażam sobie jak wszystkie umowy mogą być ważne. Jeśli natomiast spełniał wszystkie wymogi to nie widzę powodu dlaczego przestał być dyrektorem od 18 sierpnia, przecież wójt mógł jemu powierzyć obowiązki dyrektora.

ptr2

Wysłany: 2011-09-11, 20:04   

Kogo wybrali ?

maam

Wysłany: 2011-09-11, 21:41   

ptr2 napisał/a:

Jeśli jednak unieważnili wybór dyrektora bo w zeszłym roku nie spełniał wymogów to nie wyobrażam sobie jak wszystkie umowy mogą być ważne.

Ja rozumiem to tak, że decyzje podjęte przez dyrektora przed dniem ogłoszenia jego odwołania (prawdopodobnie dzień uprawomocnienia się wyroku sądowego) są ważne, ponieważ prawo nie działa wstecz.

Też jestem ciekawa, kto został dyrektorem, bo oczywiście na stronie www szkoły nic nie ma, przecież to zupełnie nieistotna informacja :roll:

ptr2

Wysłany: 2011-09-11, 22:31   

maam napisał/a:

Ja rozumiem to tak, że decyzje podjęte przez dyrektora przed dniem ogłoszenia jego odwołania (prawdopodobnie dzień uprawomocnienia się wyroku sądowego) są ważne, ponieważ prawo nie działa wstecz.

To zależy czy go odwołali czy unieważnili wybór. Jeśli unieważnili wybór to rozumiem że decyzje mogą być nieważne. Dla mnie jest dziwne, że wójt powierzył obowiązki dyrektora pani wice dyrektor. Jeśli chodziło by o jakiś drobny dokument to by pewnie zostawił poprzedniego dyrektora.

ye2bnik 

Wysłany: 2011-09-15, 10:43   

Dyrektorem będzie nadal p. Zbrzeźny.
Powodem unieważnienia konkursu sprzed roku była skarga jednej z kandydatek, uznana przez sąd. Chodziło o odrzucenie jej kandydatury, ponieważ jeden z dokumentów nie zachowywał określonej formy.

Odpowiedz do tematu