Strona Główna
FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj       

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep Dino w Jaktorowie Kolonii
Autor Wiadomość
orzechot 

Wysłany: 2018-11-29, 09:31   Sklep Dino w Jaktorowie Kolonii

Ostatnio rzadko jeżdżę w stronę Żyrardowa. Dziś jechałem i po drodze zauważyłem, że w Jaktorowie Kolonii, przy Żyrardowskiej, po stronie północnej (między DW719 a torami) wybudowano sklep Dino.
Czy ktoś wie, czy to już czynne?

orzechot 

Wysłany: 2018-12-02, 13:08   

Ha! Nawet dziś w kościele modliliśmy się za pracowników i klientów nowego sklepu Dino!
:roll:

strix 

Wysłany: 2018-12-03, 17:16   

Uhhhh, no to tesco padnie przy takim wsparciu ;)

trinity28 

Wysłany: 2018-12-13, 07:18   

Tesco to ma ostatnio już tak żenujący asortyment, że jeździmy z mężem do Grodziska na zakupy. Nawet w głupim 'karfurze' jest większy wybór. Fakt, że drożej, szczególnie w tym małym, ale produkty w ogóle SĄ. Przykład: napoje. Jedynie słuszna marka 'tymbark'. No i standardowe gazowane, ale te są nawet na stacji benzynowej, to żadne osiągnięcie.

strix 

Wysłany: 2018-12-13, 09:44   

trinity28 napisał/a:
Tesco to ma ostatnio już tak żenujący asortyment, że jeździmy z mężem do Grodziska na zakupy. Nawet w głupim 'karfurze' jest większy wybór. Fakt, że drożej, szczególnie w tym małym, ale produkty w ogóle SĄ. Przykład: napoje. Jedynie słuszna marka 'tymbark'. No i standardowe gazowane, ale te są nawet na stacji benzynowej, to żadne osiągnięcie.

Niestety też coraz częściej robimy większe zakupy w Grodzisku z tego samego powodu. Ja rozumiem, że dużo starszych ludzi kupuje podstawowe do tego najtańsze produkty, ale nie wierzę, że nie ma klientów na bardziej wyszukany i zróżnicowany asortyment.

Moim zdaniem, osoba odpowiedzialna za asortyment idzie na łatwiznę, nie próbuje kombinować z nowymi towarami, zamawia to co zawsze schodzi i koniec. Słabo. Traci klientów, którzy mogą więcej wydać. A może po prostu im się tak właśnie najbardziej opłaca...

Ja robię podstawowe zakupy w tesco tylko dla tego, że jest tam moja ulubiona kawa lavazza espresso w naprawdę dobrej cenie 15 zeta - dla porównania Piotr i Paweł G.Maz. ta kawa to ok 28 zł.

Zeby trzymać się tematu, to Dino uważam za bardzo fajny, sklepik z fajnym przejrzystym układem towarów - moim zdaniem wybór niewiele mniejszy niż tesco.
I co ciekawe polski właściciel - niesamowity talent w biznesie. Otwierają kilkanaście sklepów miesięcznie w całej Polsce.

trinity28 

Wysłany: 2018-12-14, 10:50   

A ten sklep Dino już działa? Słyszałam, że jest gdzieś dalej przy trasie 719 w stronę Żyrardowa. Ale po prawej, czy po lewej? I daleko od wiaduktu? (Rzadko tamtędy jeżdżę).

malami

Wysłany: 2018-12-14, 11:36   

Działa jak najbardziej 500m za cmentarzem w Jaktorowie po prawej.

Odpowiedz do tematu