Strona Główna
FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj       

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: xyz
2015-04-17, 09:17
Budowa linii elektroenergetycznej 400 kV
Autor Wiadomość
dominik-d4
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-17, 20:28   

ptr2 napisał/a:
Panna Anna napisał/a:

A do Was mijami i ptr2 to jestem zwykłym człowiekiem, który pracuje w ZGK, jeżdze na śmieciarce, mieszkam między Korytowem a Jaktorowem, mam działkę w Jaktorowie 1,5ha i w Pruszkowie będę budował dom z moją żoną Anną, która pracuje w Sądzie ale nie jako sprzątaczka.

Jeśli naprawdę jesteś tym o kim piszesz to:
1) Jutro jest spotkanie w sejmiku gdzie będą wybierane kryteria które pozwolą wyznaczyć trasę linni. Szansa że będzie w Jaktorowie jest powyżej 50%. Tak ja to oceniam.
2) Jeśli linia zostanie wybudowana obok mojego domu, na poważnie zastanawiam się żeby się wyprowadzić, pomimo że stracę na tym b.dużo finansowo
3) Osoby, które działają przeciwko linii 400 kv są znane publicznie, jeśli ktoś się zgłosił do Ciebie to wytypuj Go na zdjęciu ( filmie ). Napisz w google " Jaktorów 400 kv" i daj znać na forum. Zweryfikujemy czy to prawda.

Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa, co w przypadku kiedy linii nie będzie?? Rozumiem, że odtrąbicie Wasz sukces a porażkę gminy?? Super obmyślone jak zawsze zresztą. w przypadku kiedy pójdzie także wina gminy a Wasz znowu sukces, bo wiedzieliście że pójdzie?? Czyli w każdym przypadku jesteście skazani na SUKCES :) a szanse na linie wynoszą około 33%. Pa, pa

strix 

Wysłany: 2016-02-18, 00:18   

dominik-d4 napisał/a:

Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa, co w przypadku kiedy linii nie będzie?? Rozumiem, że odtrąbicie Wasz sukces a porażkę gminy?? Super obmyślone jak zawsze zresztą. w przypadku kiedy pójdzie także wina gminy a Wasz znowu sukces, bo wiedzieliście że pójdzie?? Czyli w każdym przypadku jesteście skazani na SUKCES :)

Jesteście? Kto jesteście? To będzie sukces wszystkich niepodłączonych pod "cyca" struktur zależnych od Wójta, czyli sukces większości mieszkańców naszej gminy!

Nie udzielam się czynnie w sprawie, nie chodzę na spotkania, za mało czasu, planowana linia ze 3 km ode mnie itd. Ale nie pisz "Jesteście" bo w ten sposób obrażasz większość mieszkańców, a nie tylko osoby piszące w tym wątku. Moi sąsiedzi, rodzina mieszkająca w Jaktorowie, też zaliczają się do tych "jesteście". Też nie chcą słupów widocznych z centrum, nie chcą wiatraków na polach między Jaktorowem a Rozłogami, smrodu przetwórni i zakłamanej władzy dla której pojęcie "dialog społeczny" to abstrakcja. Za to kłamstwa, szkalowanie to normalność. (choćby działań radnego Jarosza, czy tu na forum czy nawet w Wieściach z Gminy)

Niestety nie mają czasu chodzić na spotkania, mają pracę w Warszawie przeważnie, dzieci, obowiązki, a również niektórzy boją się wychylać, bo tak bezpieczniej, bo ktoś załatwia to już przecież za nich itd. Czy wreszcie nie są w stanie spokojnie rozmawiać z ludźmi, którzy łżą w oczy mając na twarzy fałszywy uśmiech . Ćwiczony latami w układach i strukturach politycznych.

Mnie bezpośrednio 400kv krzywdy nie zrobi, ale pośrednio w przyszłości tak. Spowoduje, że miejscowość zamiast być coraz bardziej wartościowa, rozwijać się w stronę budownictwa jednorodzinnego, biznesów rodzinnych typu stadniny itp, będzie przemysłowym koszmarkiem z cuchnącą padliną ul Skokowskiego, straszącym upiorami slupów widocznych już z centrum, a od pn strony farmami wiatrowymi. "Dziękuję" obecnej władzy za te tematy, podpisane w 2007 zgody na 400kv, wrzucenie wiatraków do planu zagospodarowania, wydane zgody na przetwórnie padliny i bardzo chętnie bym im podziękował za urzędowanie w referendum. Głosowałem na Pana Połutrenkę w wyborach na wójta i z olbrzymią przyjemnością dałbym mandat zaufania jemu czy czy p. Jaroszowi wraz np. Radą składającą się z ludzi którzy aktywnie działają obecnie w stowarzyszeniach na rzecz rozwoju Jaktorowa (nie tylko przeciw 400kv). Przeszedłem też swoją osobistą ścieżkę zdrowia z urzędasami w UG wiec tym bardziej czuję co przechodzą mieszkańcy chcący czynnie coś zmienić.

Dlatego nie mam wątpliwości, że czas rządów obecnych włądz powinien się zakończyć.

Więc szanowny dominik-d4 nie obrażaj nas proszę, bo jak widzisz jesteś tu sam, ew. w towarzystwie jakiejś zjawy Anny zarejestrowanej wczoraj na forum, której tak ochoczo zaraz po jej pierwszym poście chcesz wysyłać jakieś czarne listy.... Oczywiście jest jeszcze Radny Drązikowski i niejaki HASY z którym w tym wątku połowie 2015 tworzyliście tercet zgrany idealnie.... ale po tym jak wyszło, że piszą z tego samego IP jakby się pod ziemię zapadli. Nie dziwię się zresztą....

s.

Jadziuńka

Wysłany: 2016-02-18, 10:09   

Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa, co w przypadku kiedy linii nie będzie?? Rozumiem, że odtrąbicie Wasz sukces a porażkę gminy?? Super obmyślone jak zawsze zresztą. w przypadku kiedy pójdzie także wina gminy a Wasz znowu sukces, bo wiedzieliście że pójdzie?? Czyli w każdym przypadku jesteście skazani na SUKCES :) a szanse na linie wynoszą około 33%. Pa, pa[/quote]

Szanowny Panie straszne jest to, że próbuje Pan umniejszyć działania mieszkańców w sprawie linii 400kV. Jeśli ta linia nie pójdzie przez Jaktorów to będzie to sukces nie pojedyńczych osób, ale wszystkich mieszkańców, bo nie oszukujmy się, ale bardzo wiele osób walczy przeciwko tej linii w taki lub inny sposób. Sprawa linii pokazała, że potrafimy się zjednoczyć w momencie zagrożenia , pomagać sobie i wspierać swoje działania. Zatem niech Pan spojrzy na to w szerszym kontekście. Nie będzie " ojca sukcesu" , bo wygra nasza gmina , ludzie nie stracą dorobków swojego życia, nie będą musieli się wyprowadzać spod linii. Wygra każdy mieszkaniec gminy! A jeśli linia powstanie, to chyba ma Pan odrobinę wyobraźni, by zrozumieć ile dramatów ludzkich się rozegra. Linia dotknie każdego mieszkańca naszej gminy, w taki lub inny sposób. Dlatego tego typu komentarze są nie na miejscu. Jaktorów powinien się cieszyć, ze znalazła się grupa ludzi, która poświęca swój czas, byśmy nie stali się " wymarłym, przemysłowym przedsionkiem Warszawy".

malami

Wysłany: 2016-02-18, 10:38   

Jadziuńka napisał/a:
Jaktorów powinien się cieszyć, ze znalazła się grupa ludzi, która poświęca swój czas, byśmy nie stali się " wymarłym, przemysłowym przedsionkiem Warszawy".

ale ta wizja nie pokrywa się z wizją naczelnego lobbysty stref przemysłowych w Jaktorowie Drązikowskiego. sam napisał w maju 2015:
"Natomiast będę stanowczo namawiał Wójta i Radnych, aby w którejś części gminy umieścić strefę przemysłową dla nieuciążliwego, lekkiego przemysłu oraz np. firm logistycznych czy transportowych. "
szkoda naszego czasu na dyskusje z tym radnym czy ludźmi z znim związanymi siejącymi ponownie fermet
drązikowski nie podpisał sprzeciwu przeciw przetwórni co nie powinno specjalnie dziwić z drugiej strony ... zaczynamy się niepotrzebnie powtarzać a dominik zwyczajnie trolluje tak jak robił to w tym wątku wraz z jakims innym gogusiem. To o czym pisze strix wyżej. przecież to widać jak na dłoni. Ten wątek powinien zostać wyczyszczony z takich przepychanek bo im na tym zależy żebyśmy się kłócili. Łatwiej wtedy ośmieszać mieszkańców. To nie jest punkt widzenia innych mieszkancow to jest punkt widzenia ludzi związanych z władzami. Być może są mieszkańcami ale jadą kompletnie w innym pociągiem.
piszecie ładnie od serca ale nie dajcie się prowokować takiemu trollowi. Dziwe się że admin go nie wywali bo on zwyczajnie obraża przeważającą liczbę mieszkańców. Za to wywalił 2 moje odpowiedzi do dominka. rozumiem, ze nie na temat linii byly ale moze warto wogole oczyscic ten wątek trochę.
chociaz ostatnie posty sa na tyle fajne ze może szkoda.

skoda

Wysłany: 2016-02-18, 10:43   

Jadziuńka napisał/a:
Zatem niech Pan spojrzy na to w szerszym kontekście. Nie będzie " ojca sukcesu" , bo wygra nasza gmina , ludzie nie stracą dorobków swojego życia, nie będą musieli się wyprowadzać spod linii. Wygra każdy mieszkaniec gminy! A jeśli linia powstanie, to chyba ma Pan odrobinę wyobraźni, by zrozumieć ile dramatów ludzkich się rozegra. Linia dotknie każdego mieszkańca naszej gminy, w taki lub inny sposób. Dlatego tego typu komentarze są nie na miejscu. Jaktorów powinien się cieszyć, ze znalazła się grupa ludzi, która poświęca swój czas, byśmy nie stali się " wymarłym, przemysłowym przedsionkiem Warszawy".

Brawo! Też tak czuję a lepiej tego nie napiszę więc przytoczę i się pod tym podpisuje razem z całą rodziną.

Monika

dominik-d4
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-18, 20:33   

Ja przytaczam fakty do których "wy"-bo jesteście grupą która opanowała to forum i próbuje opanować Gminę-nigdy w sposób rzeczowy nie potraficie się odnieść.Na trudne tematy nie odpowiadacie.Uchwały gminne na piśmie też podważacie.Wydajecie wyroki już przed osądzeniem.Wpisujecie się idealnie w aktualną rzeczywistość.Wy wiecie wcześniej kto coś zrobi zanim sam o tym pomyśli.Dyskusja z "wami"na forum czy na sesji przypomina rozmowę głuchego ze ślepym o kolorach.Wrzaski ,krzyki zero chęci współpracy i merytorycznych dyskusji.Byłem ostatnio,żenada.Negacja,negacja i jeszcze raz negacja,tylko na to was stać.Po co to,co to nam wszystkim daje?Może jest pora na opamiętanie się?Współpraca nad podziałami i dla wspólnego dobra,kłócić się ale mieć wspólny cel ,to chyba odpowiednia droga.Ok trochę się rozmarzyłem,ale czasami mam dość tej wojny polsko-polskiej czy jaktorowsko-jaktorowskiej.

malami

Wysłany: 2016-02-19, 10:34   

dominik-d4 napisał/a:
Po co to,co to nam wszystkim daje?Może jest pora na opamiętanie się?Współpraca nad podziałami i dla wspólnego dobra,kłócić się ale mieć wspólny cel ,to chyba odpowiednia droga.Ok trochę się rozmarzyłem,ale czasami mam dość tej wojny polsko-polskiej czy jaktorowsko-jaktorowskiej.

przestań bo sie poplacze....

Jaki trzeba miec tupet, brak honoru rzeby piep.;,.,..c takie klamstwa co kilka miesiecy??????
masz ludzi za idiotow a moze powazne problemy z pamięcia????

to ci chętnie przypomne.

kwiecien 2015 - Mieszkancy CHCA WRAZ Z WLADZAMI GMINY ZAWIAZAC KOMISJE I WSPÓŁPRACOWAC. NIESTETY MIMO DEKLARACJI PUBLICZNYCH WOJTA PRZY DUZYM AUDYTORIUM NA SPOTKANIU W SZKOLE PODSTAWOWEJ WOJT I JEGO NAJBLIZSI "DORADCY" POZA "KADREM" SPOTKAŃ I OCZAMI SETEK LUDZI ROBI ZUPEŁNIE CO INNEGO - TORPEDUJE TE DĄŻENIA - NIE MA ZUPEŁNIE OCHOTY NA DIALOG SPOŁECZNY ANI DZIAŁANIE Z MIESZKAŃCAMI.

CZEMU WIĘC ZNÓW KŁAMIESZ?

OBEJRZYJ SOBIE TO WIDEO Z 10 RAZY
ZWROC UWAGE NA SLOWA RADNEGO DRĄZIKOWSKIEGO MÓWIĄCEGO DO MIESZKAŃCA, ŻE NIE JESTE PARTNEREM DO ROZMÓW!!!!

TAK WYGLĄDAŁA WOLA WÓJTA I GŁÓWNYCH JEGO DORADCÓW W TYM RADNEGO MOCNO ZORIENTOWANEGO NA STREFY PRZEMYSŁOWE W JAKTOROWIE
DO SIADANIA DO WSPÓLNYCH ROZMÓW, WSPÓLNYCH DZIAŁAŃ PRECIW 400KV
https://youtu.be/uSErFmQwvNg

duze litery na wszelki wypadek bo może niedowidzisz po prostu stad takie bzdury wrzucasz tu co kilka miesięcy

pa,
malami

trinity28 

Wysłany: 2016-02-19, 11:39   

Jestem przyzwyczajona do manipulacji samorządowców, więc całe te akcje z użytkownikami forum, którzy z jednego, lub kilku IP chcą ośmieszyć mieszkańców broniących swojego zdrowia i swojej ziemi - to mnie nie szokuje. Brzydzi mnie tylko. Bo kalać własne gniazdo można albo z głupoty (co jest pożałowania godne, zwłaszcza gdy się jest radnym) lub za pieniądze, czy obiecane partyjne/stanowiskowe korzyści. A to już śmierdzi bardzo konkretną formacją polityczną i jej polityką Kalego. O zdradzie, konfidenctwie i zwyczajnym byciu łajzą nie wspominając.

Naczelnym argumentem tych podłego autoramentu domorosłych manipulantów jest teza, że jeśli ktoś protestuje, to jest OSZOŁOMEM i "nie dąży do zgody, tylko jątrzy". Kretyński frazes o zgodzie ponad podziałami, posmarowany jakimiś osobistymi wycieczkami... Znam ten śmierdzący styl. To uśmiechnięte buźki, które na spotkaniach z mieszkańcami grają rolę aniołów, działają ku dobru, ochronie, współpracy, chcą dla mieszkańców jak najlepiej. A pod stołem biorą w łapę za donosicielstwo, propagandę, bo mają obiecaną ciepłą posadkę gdzieś wyżej, gdzie partyjny kolega albo w spółce skarbu państwa załatwi. Albo jakąś koncesję mu się za to wyda... metody są różne.

Nie dajmy się skłócić temu domorosłemu KGB. To NASZA ziemia. Nie jakiś Górnośląski Okręg Przemysłowy, gdzie fabryka będzie stała koło fabryki, wiatrak koło wiatraka a słup koło słupa. A my w czynie społecznym będziemy wznosić pomniki ku czci Wodza, który nam ten cud ofiarował.

Mieszkamy NA WSI i chcemy mieszkać na wsi. Wśród czystej przyrody, nad rzeczką Pisią, koło pozostałości Jaktorowskiej Puszczy, z sarenkami, które przybiegają w zimie myszkując koło płotu, z jastrzębiami i orłami, które nieśmiało korzystają z naszych słoninek wywieszonych dla sikorek. Koło lasu, do którego można wczesnym rankiem przebiec się na grzyby. Koło stadnin koni, gospodarstwa rolnego. Tam, gdzie możemy odpocząć po trudzie pracy, gdzie możemy bezpiecznie wychowywać swoje dzieci.

Wara wam, urzędasy i tłuste koty, od tego.
Przekroczyliście granice wytrzymałości ludzkiej
i spodziewajcie się, że NARÓD PO WAS PRZYJDZIE i zrobi z wami porządek.

Macie ostatnią szansę się opamiętać.

ptr2

Wysłany: 2016-02-19, 14:31   

A teraz akcja przeniosła się na stronę gminy. Czyli akcja zorganizowana ;)

info z jaktorow.pl

UWAGA OSZUŚCI

Na terenie Gminy Jaktorów pojawili się oszuści, którzy chcą zakupić grunty
i nieruchomości w rejonach: Budy Zosine, Stare Budy, Budy-Grzybek, Budy Michałowskie.

Oferują cenę od 2 zł do 5 zł za metr kwadratowy sugerując, że przez te tereny na pewno będzie przechodziła linia 400 kV i jest to "ostatnia szansa na sprzedaż działek, bo potem będą nic nie warte".

Ostrzegamy mieszkańców aby nie dali się na to nabrać i ostrzegli sąsiadów
i znajomych z tego terenu.

strix 

Wysłany: 2016-02-19, 16:49   

ptr2 napisał/a:
A teraz akcja przeniosła się na stronę gminy. Czyli akcja zorganizowana ;)
.

Taaaaa, nawet na profilu FB tego forum uaktywnił się Pan Drązikowski i naprawia wizerunek władz :))))

Taka jego odpowiedź na jeden z komentarzy pod którymś z wpisów w temacie przetwórni odpadów: cyt.: Natomiast Pani, jeśli poszpera w przepisach i zechce błysnąć inteligencją to sama Pani dojdzie do wniosku, że wytwórnia karmy bez zgody władz gminy może powstać.

Heh, no to już wiadomo skąd na forum takie zamieszanie w ostatnich dniach :))

Swoją drogą ciekawe, czy na terenie gminy może powstać dowolnie szkodliwa dla mieszkańców działalność zupełnie bez udziału władz gminy. Jakoś mi to sobie ciężko wyobrazić.

s.

ptr2

Wysłany: 2016-02-19, 17:22   

strix napisał/a:
, jeśli poszpera w przepisach i zechce błysnąć inteligencją to sama Pani dojdzie do wniosku, że wytwórnia karmy bez zgody władz gminy może powstać.

Tylko że władza może spróbować zablokować taką inwestycję. Ma do tego szereg instrumentów. Wystarczy tylko błysnąć inteligencją ...

Bambosz 

Wysłany: 2016-02-20, 14:46   

skoda napisał/a:
Jadziuńka napisał/a:
Zatem niech Pan spojrzy na to w szerszym kontekście. Nie będzie " ojca sukcesu" , bo wygra nasza gmina , ludzie nie stracą dorobków swojego życia, nie będą musieli się wyprowadzać spod linii. Wygra każdy mieszkaniec gminy! A jeśli linia powstanie, to chyba ma Pan odrobinę wyobraźni, by zrozumieć ile dramatów ludzkich się rozegra. Linia dotknie każdego mieszkańca naszej gminy, w taki lub inny sposób. Dlatego tego typu komentarze są nie na miejscu. Jaktorów powinien się cieszyć, ze znalazła się grupa ludzi, która poświęca swój czas, byśmy nie stali się " wymarłym, przemysłowym przedsionkiem Warszawy".

Brawo! Też tak czuję a lepiej tego nie napiszę więc przytoczę i się pod tym podpisuje razem z całą rodziną.

Monika

trinity28 napisał/a:
.............................
.......................................................
......................................................

Też tak uważam. :-D

dominik-d4
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-22, 18:21   

trinity28 napisał/a:
Jestem przyzwyczajona do manipulacji samorządowców, więc całe te akcje z użytkownikami forum, którzy z jednego, lub kilku IP chcą ośmieszyć mieszkańców broniących swojego zdrowia i swojej ziemi - to mnie nie szokuje. Brzydzi mnie tylko. Bo kalać własne gniazdo można albo z głupoty (co jest pożałowania godne, zwłaszcza gdy się jest radnym) lub za pieniądze, czy obiecane partyjne/stanowiskowe korzyści. A to już śmierdzi bardzo konkretną formacją polityczną i jej polityką Kalego. O zdradzie, konfidenctwie i zwyczajnym byciu łajzą nie wspominając.

Naczelnym argumentem tych podłego autoramentu domorosłych manipulantów jest teza, że jeśli ktoś protestuje, to jest OSZOŁOMEM i "nie dąży do zgody, tylko jątrzy". Kretyński frazes o zgodzie ponad podziałami, posmarowany jakimiś osobistymi wycieczkami... Znam ten śmierdzący styl. To uśmiechnięte buźki, które na spotkaniach z mieszkańcami grają rolę aniołów, działają ku dobru, ochronie, współpracy, chcą dla mieszkańców jak najlepiej. A pod stołem biorą w łapę za donosicielstwo, propagandę, bo mają obiecaną ciepłą posadkę gdzieś wyżej, gdzie partyjny kolega albo w spółce skarbu państwa załatwi. Albo jakąś koncesję mu się za to wyda... metody są różne.

Nie dajmy się skłócić temu domorosłemu KGB. To NASZA ziemia. Nie jakiś Górnośląski Okręg Przemysłowy, gdzie fabryka będzie stała koło fabryki, wiatrak koło wiatraka a słup koło słupa. A my w czynie społecznym będziemy wznosić pomniki ku czci Wodza, który nam ten cud ofiarował.

Mieszkamy NA WSI i chcemy mieszkać na wsi. Wśród czystej przyrody, nad rzeczką Pisią, koło pozostałości Jaktorowskiej Puszczy, z sarenkami, które przybiegają w zimie myszkując koło płotu, z jastrzębiami i orłami, które nieśmiało korzystają z naszych słoninek wywieszonych dla sikorek. Koło lasu, do którego można wczesnym rankiem przebiec się na grzyby. Koło stadnin koni, gospodarstwa rolnego. Tam, gdzie możemy odpocząć po trudzie pracy, gdzie możemy bezpiecznie wychowywać swoje dzieci.

No ADMIN i co ty na to???Zero ostrzeżenia?To podpada pod grożby karalne .A ty nic,cisza.Mój ostatni post usunąłeś<a była to krótka odpowiedz.Jesteś z...cie bezstronny!"Panna Anna "się też nie odzywa więc pewnie zablokowana.[nie po partyjnej myśli co?}To są bolszewickie metody.A*propos postu"Panny Anny".Oburzeni byliście na mnie za "osiedleńców'ale jej nie traktowaliście poważnie bo jest "za krótko na tym forum".Czyli przyjeliście taką samą miarę jak ja,bo dla mnie za krótko mieszkacie aby się wymądrzać.Do ADMINA w tym poście zostałem nazwany -zdrajcą,konfidentem,łajzą.Czekam na twoją bezstronną odpowiedz! Odważysz się dać choć ostrzeżenie przyjaciółce/pryzyjacielowi?

Bambosz 

Wysłany: 2016-02-22, 19:04   

Czemu jesteś taki przewrażliwiony? IPN i twoją teczkę znalazł?
Bolszewickie metody to narzucanie większości np mieszkańcom, "jedynie słusznego zdania - wójta lub radnych"

Jeżeli masz problem z dyskusją to omijaj forum. Nikt jeszcze nie zmusza do czytania, ale to się może zmienić :mrgreen: za obecnej władzy :lol:

xyz
Administrator

Wysłany: 2016-02-22, 21:48   

dominik-d4 napisał/a:
"Panna Anna "się też nie odzywa więc pewnie zablokowana.[nie po partyjnej myśli co?}

Niesamowita przenikliwość, żeby nie powiedzieć jasnowidztwo, bo nie zakładam, że czytasz pocztę kierowaną na adres "Panny Anny"

dominik-d4 napisał/a:
To są bolszewickie metody.A*propos postu"Panny Anny".Oburzeni byliście na mnie za "osiedleńców'ale jej nie traktowaliście poważnie bo jest "za krótko na tym forum".

Zgadza się duplikowanie kont, jątrzenie, obrażanie mieszkańców i radnych /właściwie jednego/ którzy rzeczywiście są z mieszkańcami i stają w obronie ich interesów to bolszewickie metody.

dominik-d4 napisał/a:
Czyli przyjeliście taką samą miarę jak ja,bo dla mnie za krótko mieszkacie aby się wymądrzać.

Nie ważne kto ile mieszka. Jedni mieszkają od urodzenia inni 5, 10 lat - są mieszkańcami, mają prawo się wypowiadać nt. działań władz gminy, której są mieszkańcami.

dominik-d4 napisał/a:

Do ADMINA w tym poście zostałem nazwany -zdrajcą,konfidentem,łajzą.Czekam na twoją bezstronną odpowiedz! Odważysz się dać choć ostrzeżenie przyjaciółce/pryzyjacielowi?

Nie widzę, żeby to było adresowane konkretnie do Ciebie. Wypowiedź trinity28 nie jest w mojej opinii w ogóle spersonalizowana. Ale skoro tak czujesz... Może powinieneś się zastanowić się nad tym głębiej.

Przykro mi Dominik - zostajesz usunięty z forum. Miałeś ostrzeżenia wcześniej, nie zrozumiałeś, trudno. Przymusu pisania na forum nie ma, a działania które tu prowadziłeś łamały zarówno regulamin jak i ogólnie przyjęte zasady panujące na forach internetowych, które mają służyć danej grupie. W naszym przypadku tą grupą są MIESZKAŃCY i mam wrażenie, że cały czas nie byłeś w stanie tego zrozumieć.

admin

Odpowiedz do tematu