To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ

Tematy ogólne - pociąg KM Wiedenka a stacja Międzyborów i Jaktorów

phans - 2018-11-15, 08:14
Temat postu: pociąg KM Wiedenka a stacja Międzyborów i Jaktorów
Od 10.12.2018r zmienia się rozkład jazdy KM na trasie Skierniewice - Warszawa i jest on niekorzystny dla mieszkańców Międzyborowa i Jaktorowa.
Pociąg WIEDENKA KM 91996(rano) lub KM 19296(po południu) relacji Skierniewice-Warszawa Wschodnia, który przez ostatnie kilka lat zatrzymywał się w miejscowości Międzyborów i Jaktorów wg nowego rozkładu jazdy dostępnego na stronie https://beta.portalpasazera.pl/ już tego nie będzie robił! Natomiast wg nowego rozkładu jazdy będzie zatrzymywał się w Grodzisku Mazowieckim.

malami - 2018-11-15, 15:21
Temat postu: Re: pociąg KM Wiedenka a stacja Międzyborów i Jaktorów
Coraz gorzej. mi i tak nie pasowała bo za wcześnie ale wiem, że sporo ludzi jeździło. Jak nikt do nich nie napisze to tak zostanie. Ja swoje pismo wysłałam w sprawie zmniejszenia ilości pociągów i zmiany godzin mniej dopasowane do przecietnych godzin pracy 9-17. Pewnie jak grochem o ścianę

pa
malami

Bambosz - 2018-12-20, 19:51
Temat postu: Re: pociąg KM Wiedenka a stacja Międzyborów i Jaktorów
malami napisał/a:
Coraz gorzej. mi i tak nie pasowała bo za wcześnie ale wiem, że sporo ludzi jeździło. Jak nikt do nich nie napisze to tak zostanie. Ja swoje pismo wysłałam w sprawie zmniejszenia ilości pociągów i zmiany godzin mniej dopasowane do przecietnych godzin pracy 9-17. Pewnie jak grochem o ścianę

pa
malami

Dobrze, że komuś się chce. Praktycznie mamy żut beretem do WKD i SKM ale musimy się męczyć.

orzechot - 2018-12-29, 13:51

Musisz nieźle rzucać beretem, żeby do Pruszkowa (SKM) dorzucić ;-)
Bambosz - 2018-12-29, 15:15

Puszczą SKM do Grodziska jak się Benedykciński przed nową władzą ukorzy.
W Pruszkowie "tajniak" pisowski wygrał wybory i vickami partyjni kolesie zostali, w tym synalek wojewody. Pruszków teraz Grodzisk w tyle zostawi.... :oops: 8-)
Były kiedyś plany, że WKD przedłużą pod Żyrardów. Możliwe, że tak zrobią.

W lotnisko nikt nie wierzył a zaczynają budować ;-)