Forum Mieszkańców Jaktorowa - Zmieniamy Jaktorów Na Lepsze  Strona Główna
FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj       

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotorelacja z Pikniku Zdrowej Żywności w Wierzbowym Ranczu
Autor Wiadomość
SylwiaRuslan

Wysłany: 2014-10-27, 08:23   Fotorelacja z Pikniku Zdrowej Żywności w Wierzbowym Ranczu

Udało mi się zrobić kilka zdjęć przed samym piknikiem, jeszcze zanim zaczęli zjeżdżać odwiedzający.

ptr2

Wysłany: 2014-10-27, 09:28   

Jezdziliscie konno?

SylwiaRuslan

Wysłany: 2014-10-27, 12:22   

Nie, choć całe ranczo było do dyspozycji.
My z córką obstawiałyśmy:
ognisko, sery i stoły z farbami i kredkami.
Na Radziejowickiej jest jeszcze jedna stadnina, Patataj, parking był pełny.
My do tej pory jeździliśmy do Wasyla i do Bieganowa.

maam

Wysłany: 2014-10-27, 12:24   

SylwiaRuslan napisał/a:

Na Radziejowickiej jest jeszcze jedna stadnina, Patataj

Chyba raczej Bałałajka :).
I jak piknik, udał się?

SylwiaRuslan

Wysłany: 2014-10-27, 12:35   

Bałałajka? No, tak Patatajka jest w Kaniach.

AgaC

Wysłany: 2014-10-27, 22:30   

Było świetnie :)
Wróciłyśmy do domu obkupione w pysznosci i najedzone na maxa :)
Prosimy o powtórkę !

strix 

Wysłany: 2014-10-27, 22:38   

Ja niestety nie wziąłem gotówki, szybko się zwinęliśmy, żeby gdzieś pobrać pieniądze z bankomatu, ale niestety już nie wróciliśmy. Szkoda bo też miałem ochotę na zakupy /naleweczki m.in./ Niestety kontrkandydata obecnego wójta nie widziałem, nie wspominając o jakichkolwiek materiałach do poczytania /program, pomysły itd/. Może niepotrzebnie oczekiwałem, bo to chyba jednak nie była impreza zorganizowana w tym celu?

s

maam

Wysłany: 2014-10-28, 08:05   

No właśnie chyba to była troszkę zmarnowana okazja do przedstawienia kandydatów (bo przecież był i kandydat na wójta, i kandydaci do rady powiatu i do rady gminy). Ja większość chyba zobaczyłam tylko dzięki Sylwi, ale raczej się nie ujawniali, bardziej aktywna była pani rozdająca ulotki salonu kosmetycznego - dostał chyba każdy, a można było rozdać ulotki wyborcze czy choćby powiesić plakat na wejściu. Znajomi są przekonani, że piknik miał na celu promocję samego rancza i/lub lokalnych wytwórców, nikt się nie zorientował, że to miało coś wspólnego z wyborami, nie mówiąc o kandydatach...

SylwiaRuslan

Wysłany: 2014-10-28, 08:33   

Oj, to był naprawdę tylko piknik promujący zdrową żywność, w większości produkowaną przez Jaktorowian. Ponieważ jego pomysłodawcą był kandydat na wójta, dlatego na plakacie pojawiło się logo komitetu wyborczego.

Piknik był zorganizowany spontanicznie i bezkosztowo, za sprawą pracy kilka osób, ich zaangażowania i skromnych nakładów finansowych. Jego pomysł powstał około 10 dni temu. Jego celem było przede wszystkim poznanie się mieszkańców. Tak zrozumiałam jego ideę.
Dla mnie idea super, gdyby było więcej czasu, to udałoby się ściągnąć więcej ciekawych ludzi z okolicy, plastyków, rękodzielników, producentów zdrowej żywności, w tym owoców i warzyw (Aga, dzięki za pomysł:) Ale to sprawa przyszłości, i wcale nie zależy od tego, kto się gdzie dostanie. Jeśli jesteście na tak, to dajcie znać.

Była to prezentacja zdrowej żywności, a nie prezentacja kandydata:)

Inna fotorelacja http://www.polaneis.pl/wy...czo-fotorelacja

maam

Wysłany: 2014-10-28, 11:22   

SylwiaRuslan napisał/a:

Nie jestem specem od marketingu politycznego ;-) ale jeszcze raz powtórzę - była to świetna okazja do zaprezentowania i przybliżenia mieszkańcom kandydatów, zwłaszcza, że byli obecni. Tym bardziej w świetle naszej rozmowy, że nie ma tak naprawdę innej mozliwości zorganizowania w Jaktorowie spotkania z wyborcami. Mamy przecież okres przedwyborczy, to jest własnie czas na takie spotkania, prowadzenie otwartej kampanii nie jest niczym wstydliwym ani zdrożnym. No ale cóż, np. sympatyczna pani częstująca ciastem pozostanie sympatyczną (anonimową) panią częstującą ciastem, nie będzie kojarzona z konkretnym nazwiskiem na liście :lol:

gonti 

Wysłany: 2014-10-28, 12:03   

maam napisał/a:
SylwiaRuslan napisał/a:

Nie jestem specem od marketingu politycznego ;-) ale jeszcze raz powtórzę - była to świetna okazja do zaprezentowania i przybliżenia mieszkańcom kandydatów, zwłaszcza, że byli obecni. Tym bardziej w świetle naszej rozmowy, że nie ma tak naprawdę innej mozliwości zorganizowania w Jaktorowie spotkania z wyborcami. Mamy przecież okres przedwyborczy, to jest własnie czas na takie spotkania, prowadzenie otwartej kampanii nie jest niczym wstydliwym ani zdrożnym. No ale cóż, np. sympatyczna pani częstująca ciastem pozostanie sympatyczną (anonimową) panią częstującą ciastem, nie będzie kojarzona z konkretnym nazwiskiem na liście :lol:

Też nie jestem specem od marketingu politycznego, ale intuicja mi podpowiada, że działań promocyjnych nie rozpoczyna sie na miesiąc przed wyborami tylko zdecydowanei wcześniej. Przecież z nazwiskiem tego Pana - kandydata na wójta - wiekszość wyborców spotka się po raz pierwszy przy urnie wyborczej.

SylwiaRuslan

Wysłany: 2014-10-28, 12:33   

Spotkania z kandydatem na wójta są planowane na sobotę i niedziele 8 i 9 listopada. Do Prezesów OSP zostały wysłane prośby o udostępnienie sal w remizach. Czekamy na odpowiedź. Oby pozytywną.

Odpowiedz do tematu