Forum Mieszkańców Jaktorowa - Zmieniamy Jaktorów Na Lepsze  Strona Główna
FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj       

Poprzedni temat «» Następny temat
Amatorska Drużyna Kolarska
Autor Wiadomość
Ivo Vuco

Wysłany: 2015-06-12, 22:59   Amatorska Drużyna Kolarska

Witam
Poszukuję kolarzy i amatorów do Amatorskiej Drużyny Kolarskiej, która będzie startować na ogólnopolskich, a z czasem międzynarodowych imprezach sportowych. Przede wszystkim wyścigach rowerów szosowych, ale także w wyścigach rowerów MTB, w duathlonach, triathlonach, biegach na 5km, 10km, 15km, 21km, oraz maratonach i ultramaratonach. Szukam minimum 3 śmiałków, którzy mają czas i chęć oraz odpowiedni sprzęt i jakieś umiejętności. Jak sama nazwa wskazuje, szukam amatorów. Wszystkiego będziemy uczyć się wraz z kolejnymi startami i na błędach oczywiście. Drużyna nie jest tworzona, aby wygrywać za wszelką cenę, bo nie jesteśmy profesjonalistami, walczyć jednak drużyna musi i tego będę od drużyny wymagał.
Płeć nieważna, wiek nieistotny (pełnoletność obowiązkowa). Większość kosztów, przynajmniej na początku, będziemy ponosić sami, ale będziemy walczyć o dotacje gminne, a także postaramy się pozyskać sponsorów.
Do tej pory sam startowałem w różnych imprezach, lub montowaliśmy drużynę na szybko, ale przyszedł czas, aby podejść do sprawy z większym zaangażowaniem.
Nie jest to tanie hobby, ale za to zdrowe :)
Chętnych proszę o kontakt mailowy na adres: autor@ivovuco.com
Pozdrawiam
Ivo Vuco

PawelI

Wysłany: 2015-06-16, 07:46   

Świetna inicjatywa, wprawdzie ostatnio u mnie z rowerem cienko (z racji pracy ciągle jestem w samochodzie), ale będę kibicował pomysłowi:)
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu